Os 5070 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 14.25 | 4 | |||
Koš | 14.30 | 14.30 | |||
Nováky | 14.34 | 14.35 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 14.40 | 14.41 | 3 | ||
Bystričany | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Oslany | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Veľké Uherce | 14.54 | 14.54 | 3 | ||
Partizánske zastávka | 14.57 | 14.58 | |||
Partizánske | 15.00 | 15.01 | |||
Veľké Bielice | 15.03 | 15.04 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 15.08 | 15.08 | 2 | ||
Chynorany | 15.11 | 15.12 | 3 | ||
Bošany | 15.16 | 15.16 | 3 | ||
Krušovce | 15.20 | 15.20 | |||
Topoľčany | 15.24 | 15.26 | 4 | ||
Chrabrany | 15.30 | 15.30 | |||
Ludanice | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Mýtna Nová Ves | 15.37 | 15.38 | |||
Kamanová | 15.40 | 15.41 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 15.43 | 15.44 | |||
Koniarovce | 15.47 | 15.47 | 2 | ||
Výčapy-Opatovce | 15.50 | 15.50 | |||
Jelšovce | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Čakajovce | 15.58 | 15.58 | |||
Lužianky | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Mlynárce | 16.06 | 16.06 | |||
Nitra zastávka | 16.09 | 16.10 | |||
Nitra | 16.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök