Os 3309 | |
Řazení vlaku: 361 + 3xB + BDsee + 2x011 + 811 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 6.50 | 2./7 | |||
Trenčianske Bohuslavice | 6.56 | 6.57 | 1./3 | ||
Melčice | 7.01 | 7.02 | |||
Kostolná-Zariečie | 7.07 | 7.08 | |||
Trenčín-Zlatovce | 7.12 | 7.13 | 2 | ||
Trenčín | 7.18 | 7.31 | 2./5 | ||
Trenčín-Opatová | 7.35 | 7.36 | |||
Trenčianska Teplá | 7.39 | 7.40 | 1./3 | ||
Dubnica nad Váhom | 7.45 | 7.46 | 1 | ||
Ilava | 7.51 | 7.52 | 3 | ||
Košeca | 7.55 | 7.55 | |||
Ladce | 7.59 | 8.00 | 2./3 | ||
Beluša | 8.04 | 8.04 | |||
Dolné Kočkovce | 8.07 | 8.08 | |||
Púchov | 8.11 | 8.16 | 1. | ||
Nosice | 8.20 | 8.20 | |||
Milochov | 8.24 | 8.24 | |||
Považská Bystrica | 8.30 | 8.31 | 3 | ||
Považská Teplá | 8.36 | 8.37 | 3 | ||
Plevník-Drienové | 8.42 | 8.43 | |||
Predmier | 8.46 | 8.47 | |||
Bytča | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Dolný Hričov | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Horný Hričov | 9.02 | 9.03 | |||
Žilina | 9.16 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci