Os 3307 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdt + 2xB + BDs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Leopoldov | 5.20 | 2./7 | |||
Madunice | 5.23 | 5.24 | |||
Veľké Kostoľany | 5.27 | 5.28 | 2./3 | ||
Drahovce zastávka | 5.30 | 5.31 | |||
Piešťany | 5.36 | 5.37 | 1nástupište/3 | ||
Horná Streda | 5.42 | 5.43 | |||
Brunovce | 5.46 | 5.46 | |||
Považany | 5.49 | 5.49 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 5.53 | 5.56 | 2./3 | ||
Trenčianske Bohuslavice | 6.01 | 6.02 | 1./3 | ||
Melčice | 6.06 | 6.06 | |||
Kostolná-Zariečie | 6.12 | 6.12 | |||
Trenčín-Zlatovce | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Trenčín | 6.21 | 6.31 | 2./3 | ||
Trenčín-Opatová | 6.35 | 6.35 | |||
Trenčianska Teplá | 6.39 | 6.40 | 1./3 | ||
Dubnica nad Váhom | 6.44 | 6.45 | 1 | ||
Ilava | 6.51 | 7.02 | 3 | ||
Košeca | 7.04 | 7.05 | |||
Ladce | 7.08 | 7.09 | 2./3 | ||
Beluša | 7.13 | 7.14 | |||
Dolné Kočkovce | 7.17 | 7.17 | |||
Púchov | 7.20 | 7.22 | 1. | ||
Nosice | 7.26 | 7.26 | |||
Milochov | 7.30 | 7.30 | |||
Považská Bystrica | 7.36 | 7.37 | 3 | ||
Považská Teplá | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Plevník-Drienové | 7.48 | 7.49 | |||
Predmier | 7.52 | 7.53 | |||
Bytča | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Dolný Hričov | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Horný Hričov | 8.08 | 8.09 | |||
Žilina | 8.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök