Os 3007 | |
Řazení vlaku: 263_b + 951 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 7.00 | 4./16 | |||
Bratislava-Vinohrady | 7.06 | 7.07 | |||
Bratislava-Rača | 7.10 | 7.11 | 2./603 | ||
Svätý Jur | 7.16 | 7.16 | |||
Pezinok zastávka | 7.19 | 7.20 | |||
Pezinok | 7.23 | 7.24 | 2./3 | ||
Šenkvice | 7.29 | 7.30 | 2./3 | ||
Báhoň | 7.36 | 7.37 | |||
Cífer | 7.40 | 7.41 | 3 | ||
Trnava | 7.48 | 7.50 | 2./103 | ||
Brestovany | 7.56 | 7.57 | |||
Leopoldov | 8.04 | 3./4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci