Os 2019 | |
Řazení vlaku: 381 + 951 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kúty | 10.38 | 1 | |||
Sekule | 10.44 | 10.45 | 2 | ||
Moravský Svätý Ján | 10.47 | 10.48 | |||
Závod | 10.52 | 10.53 | |||
Veľké Leváre | 10.56 | 10.57 | 3 | ||
Malacky | 11.03 | 11.05 | 2 | ||
Plavecký Štvrtok | 11.10 | 11.10 | |||
Zohor | 11.15 | 11.16 | 4 | ||
Devínske Jazero | 11.22 | 11.22 | |||
Devínska Nová Ves | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Bratislava-Lamač | 11.33 | 11.34 | 1 | ||
Bratislava-Železná studienka | 11.36 | 11.37 | |||
Bratislava hlavná stanica | 11.43 | 12.00 | 4./18 | ||
Bratislava-Vinohrady | 12.06 | 12.07 | |||
Bratislava-Rača | 12.10 | 12.11 | 2./603 | ||
Svätý Jur | 12.16 | 12.16 | |||
Pezinok zastávka | 12.19 | 12.20 | |||
Pezinok | 12.23 | 12.24 | 2./3 | ||
Šenkvice | 12.29 | 12.30 | 2./3 | ||
Báhoň | 12.36 | 12.37 | |||
Cífer | 12.40 | 12.41 | 3 | ||
Trnava | 12.48 | 12.50 | 2./103 | ||
Brestovany | 12.56 | 12.57 | |||
Leopoldov | 13.04 | 3./4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök