TLX 5253 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dresden Hbf | 9.08 | ||||
Zittau | 10.41 | 10.44 | |||
Hrádek nad Nisou | 10.55 | 10.58 | |||
Chotyně | 11.00 | 11.00 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 11.04 | 11.04 | |||
Chrastava | 11.08 | 11.09 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 11.11 | 11.11 | |||
Liberec | 11.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy