Vlak 1006 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 6.32 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 6.36 | 6.37 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 6.41 | 6.42 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.49 | 6.50 | |||
Havířov | 7.08 | 7.11 | |||
Ostrava-Stodolní | 7.26 | 7.27 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 7.30 | 7.31 | |||
Ostrava-Svinov | 7.38 | 7.40 | |||
Hranice na Moravě | 8.06 | 8.07 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.35 | 8.37 | |||
Zábřeh na Moravě | 9.00 | 9.01 | |||
Česká Třebová | 9.22 | 9.23 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.57 | 9.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.58 | 11.02 |
nejede 24.XII. – 1.I., 28.III., 1., 8.V., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci