LE 1365 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.11 | ||||
Kolín | 17.47 | 17.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.07 | 18.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.00 | 19.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.24 | 19.26 | |||
Přerov | 19.38 | 19.39 | |||
Hulín | 19.48 | 19.49 | |||
Otrokovice | 19.57 | 19.58 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci