Vlak 1591 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.42 | ||||
Praha-Smíchov | 8.49 | 8.50 | |||
Karlštejn | 9.14 | 9.15 | |||
Beroun | 9.23 | 9.40 | |||
Nižbor | 9.50 | 9.51 | |||
Zbečno | 10.00 | 10.01 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 10.09 | 10.12 | |||
Křivoklát | 10.15 | 10.17 | |||
Rakovník | 10.31 |
jede v (6) od 25.VI. do 3.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci