Os 9954 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 15.48 | ||||
Rostoklaty | 15.51 | 15.51 | |||
Tuklaty | 15.54 | 15.54 | |||
Úvaly | 15.58 | 15.59 | |||
Praha-Klánovice | 16.02 | 16.02 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.06 | 16.06 | |||
Praha-Běchovice | 16.08 | 16.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.12 | 16.12 | |||
Praha-Kyje | 16.14 | 16.14 | |||
Praha-Libeň | 16.18 | 16.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.25 | 16.27 | |||
Praha-Smíchov | 16.34 | 16.35 | |||
Praha-Velká Chuchle | 16.40 | 16.40 | |||
Praha-Radotín | 16.43 | 16.43 | |||
Černošice | 16.48 | 16.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.50 | 16.51 | |||
Všenory | 16.53 | 16.54 | |||
Dobřichovice | 16.55 | 16.56 | |||
Řevnice | 17.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia