Os 9920 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 8.20 | ||||
Úvaly | 8.28 | 8.29 | |||
Praha-Klánovice | 8.32 | 8.32 | |||
Praha-Běchovice střed | 8.36 | 8.36 | |||
Praha-Běchovice | 8.38 | 8.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.42 | 8.42 | |||
Praha-Kyje | 8.44 | 8.44 | |||
Praha-Libeň | 8.48 | 8.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.55 | 8.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök