Os 9758 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slaný | 18.27 | ||||
Královice u Zlonic | x | 18.33 | 18.33 | ||
Zlonice | 18.39 | 18.40 | |||
Páleček | x | 18.44 | 18.44 | ||
Klobuky v Čechách | 18.47 | 18.48 | |||
Vrbičany | x | 18.50 | 18.50 | ||
Telce | x | 18.53 | 18.53 | ||
Peruc | 18.57 | 18.58 | |||
Vrbno nad Lesy | 19.03 | 19.04 | |||
Chlumčany u Loun | 19.14 | 19.14 | |||
Louny | 19.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök