Os 9570 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 11.36 | ||||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.43 | 11.47 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 11.53 | 11.54 | |||
Bakov nad Jizerou | 11.59 | 12.01 | |||
Bakov nad Jizerou město | x | 12.03 | 12.04 | ||
Mnichovo Hradiště | 12.09 | 12.10 | |||
Březina nad Jizerou | x | 12.15 | 12.15 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 12.17 | 12.18 | |||
Příšovice | 12.21 | 12.22 | |||
Turnov | 12.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci