Os 9539 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 21.22 | ||||
Příšovice | 21.27 | 21.27 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 21.31 | 21.31 | |||
Březina nad Jizerou | x | 21.34 | 21.34 | ||
Mnichovo Hradiště | 21.39 | 21.40 | |||
Bakov nad Jizerou město | x | 21.45 | 21.46 | ||
Bakov nad Jizerou | 21.48 | 21.49 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 21.53 | 21.54 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.00 | 22.07 | |||
Krnsko | x | 22.12 | 22.12 | ||
Chotětov | 22.20 | 22.22 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 22.26 | 22.26 | ||
Kropáčova Vrutice | 22.32 | 22.32 | |||
Košátky | x | 22.35 | 22.35 | ||
Kojovice | x | 22.38 | 22.38 | ||
Byšice | 22.42 | 22.42 | |||
Všetaty | 22.47 | 22.48 | |||
Tišice | x | 22.51 | 22.51 | ||
Neratovice | 22.54 | 22.57 | |||
Kojetice u Prahy | x | 23.00 | 23.00 | ||
Zlonín | x | 23.03 | 23.03 | ||
Měšice u Prahy | 23.04 | 23.05 | |||
Hovorčovice | x | 23.08 | 23.08 | ||
Praha-Čakovice | 23.12 | 23.13 | |||
Praha-Kbely | x | 23.16 | 23.16 | ||
Praha-Satalice | 23.19 | 23.19 | |||
Praha-Vysočany | 23.27 | 23.28 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.35 | 23.38 | |||
Praha-Vršovice | 23.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia