Os 9506 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 9.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 9.46 | 9.48 | |||
Praha-Vysočany | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Satalice | 10.04 | 10.04 | |||
Praha-Kbely | x | 10.07 | 10.07 | ||
Praha-Čakovice | 10.11 | 10.14 | |||
Hovorčovice | x | 10.18 | 10.18 | ||
Měšice u Prahy | 10.22 | 10.22 | |||
Zlonín | x | 10.24 | 10.24 | ||
Kojetice u Prahy | x | 10.27 | 10.27 | ||
Neratovice | 10.31 | 10.32 | |||
Tišice | x | 10.35 | 10.35 | ||
Všetaty | 10.39 | 10.43 | |||
Byšice | 10.46 | 10.47 | |||
Kojovice | x | 10.50 | 10.50 | ||
Košátky | x | 10.52 | 10.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 10.56 | 10.59 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 11.05 | 11.05 | ||
Chotětov | 11.09 | 11.10 | |||
Krnsko | x | 11.16 | 11.16 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.21 | 11.26 | |||
Mladá Boleslav město | 11.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök