..: Trasa vlaku Os 9506 - JŘ 2016 :..
Os 9506
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   9.42 
  Praha hlavní nádraží  9.46 9.48 
  Praha-Vysočany  9.55 9.55 
  Praha-Satalice  10.04 10.04 
  Praha-Kbely x10.07 10.07 
  Praha-Čakovice  10.11 10.14 
  Hovorčovice x10.18 10.18 
  Měšice u Prahy  10.22 10.22 
  Zlonín x10.24 10.24 
  Kojetice u Prahy x10.27 10.27 
  Neratovice  10.31 10.32 
  Tišice x10.35 10.35 
  Všetaty  10.39 10.43 
  Byšice  10.46 10.47 
  Kojovice x10.50 10.50 
  Košátky x10.52 10.52 
  Kropáčova Vrutice  10.56 10.59 
  Zdětín u Chotětova x11.05 11.05 
  Chotětov  11.09 11.10 
  Krnsko x11.16 11.16 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  11.21 11.26 
  Mladá Boleslav město  11.32  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster