Os 9330 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 13.26 | ||||
Kolín zastávka | 13.28 | 13.29 | |||
Nová Ves u Kolína | 13.32 | 13.32 | |||
Velim | 13.35 | 13.43 | |||
Cerhenice | 13.46 | 13.46 | |||
Pečky | 13.49 | 13.50 | |||
Tatce | 13.52 | 13.52 | |||
Poříčany | 13.56 | 13.57 | |||
Klučov | 13.59 | 13.59 | |||
Český Brod | 14.03 | 14.04 | |||
Rostoklaty | 14.07 | 14.07 | |||
Tuklaty | 14.10 | 14.10 | |||
Úvaly | 14.14 | 14.15 | |||
Praha-Klánovice | 14.18 | 14.18 | |||
Praha-Běchovice střed | 14.22 | 14.22 | |||
Praha-Běchovice | 14.24 | 14.25 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.28 | 14.28 | |||
Praha-Kyje | 14.30 | 14.30 | |||
Praha-Libeň | 14.34 | 14.35 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci