Os 9322 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 9.26 | ||||
Kolín zastávka | 9.28 | 9.29 | |||
Nová Ves u Kolína | 9.32 | 9.32 | |||
Velim | 9.35 | 9.43 | |||
Cerhenice | 9.46 | 9.46 | |||
Pečky | 9.49 | 9.50 | |||
Tatce | 9.52 | 9.52 | |||
Poříčany | 9.56 | 9.57 | |||
Klučov | 9.59 | 9.59 | |||
Český Brod | 10.03 | 10.04 | |||
Rostoklaty | 10.07 | 10.07 | |||
Tuklaty | 10.10 | 10.10 | |||
Úvaly | 10.14 | 10.15 | |||
Praha-Klánovice | 10.18 | 10.18 | |||
Praha-Běchovice střed | 10.22 | 10.22 | |||
Praha-Běchovice | 10.24 | 10.25 | |||
Praha-Dolní Počernice | 10.28 | 10.28 | |||
Praha-Kyje | 10.30 | 10.30 | |||
Praha-Libeň | 10.34 | 10.35 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 10.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster