Os 9312 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.31 | ||||
Kolín zastávka | 6.33 | 6.34 | |||
Nová Ves u Kolína | 6.37 | 6.37 | |||
Velim | 6.40 | 6.43 | |||
Cerhenice | 6.46 | 6.46 | |||
Pečky | 6.49 | 6.50 | |||
Tatce | 6.52 | 6.52 | |||
Poříčany | 6.56 | 6.57 | |||
Klučov | 6.59 | 6.59 | |||
Český Brod | 7.03 | 7.04 | |||
Rostoklaty | 7.07 | 7.07 | |||
Tuklaty | 7.10 | 7.10 | |||
Úvaly | 7.14 | 7.15 | |||
Praha-Klánovice | 7.18 | 7.18 | |||
Praha-Běchovice střed | 7.22 | 7.22 | |||
Praha-Běchovice | 7.24 | 7.25 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.28 | 7.28 | |||
Praha-Kyje | 7.30 | 7.30 | |||
Praha-Libeň | 7.34 | 7.35 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci