R 926 „Rozkoš“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + A151 + 3xB249 + 2xBpee237 + BDs449 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 12.41 | ||||
Trutnov střed | 12.44 | 12.45 | |||
Velké Svatoňovice | 12.54 | 12.55 | |||
Malé Svatoňovice | 12.58 | 13.01 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 13.04 | 13.05 | |||
Červený Kostelec | 13.10 | 13.11 | |||
Starkoč | 13.21 | 13.22 | |||
Česká Skalice | 13.28 | 13.29 | |||
Jaroměř | 13.40 | 13.41 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.55 | 14.09 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 14.28 | 14.29 | |||
Poděbrady | 14.52 | 14.53 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 15.00 | 15.02 | |||
Lysá nad Labem | 15.12 | 15.13 | |||
Praha-Vysočany | 15.35 | 15.36 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia