R 911 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bd264 + Bdtee276 + AB349 + Bd264 + Bdtee276 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.18 | ||||
Vyškov na Moravě | 13.54 | 14.02 | |||
Ivanovice na Hané | 14.09 | 14.13 | |||
Nezamyslice | 14.19 | 14.20 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 14.33 | 14.35 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.52 | 14.56 | |||
Mohelnice | 15.13 | 15.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.22 | 15.25 | |||
Postřelmov | 15.31 | 15.32 | |||
Šumperk | 15.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci