Os 9067 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.44 | 17.55 | |||
Praha-Vršovice | 17.59 | 18.00 | |||
Praha-Kačerov | 18.04 | 18.04 | |||
Praha-Krč | 18.06 | 18.07 | |||
Praha-Braník | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 18.14 | 18.14 | ||
Praha-Komořany | x | 18.17 | 18.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 18.21 | 18.21 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 18.25 | 18.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 18.28 | 18.32 | |||
Skochovice | x | 18.34 | 18.34 | ||
Davle | 18.40 | 18.41 | |||
Petrov-Chlomek | x | 18.44 | 18.44 | ||
Petrov u Prahy | x | 18.47 | 18.47 | ||
Luka pod Medníkem | x | 18.52 | 18.52 | ||
Jílové u Prahy | 18.59 | 19.00 | |||
Kamenný Přívoz | x | 19.05 | 19.05 | ||
Prosečnice | x | 19.07 | 19.07 | ||
Krhanice | x | 19.12 | 19.12 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 19.16 | 19.16 | ||
Týnec nad Sázavou | 19.19 | 19.34 | |||
Pecerady | x | 19.37 | 19.37 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 19.42 | 19.42 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 19.46 | 19.46 | ||
Čerčany | 19.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci