R 905 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + AB349 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.18 | ||||
Vyškov na Moravě | 7.58 | 8.02 | |||
Ivanovice na Hané | 8.09 | 8.13 | |||
Nezamyslice | 8.19 | 8.20 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 8.33 | 8.35 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.51 | 8.56 | |||
Mohelnice | 9.13 | 9.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 9.22 | 9.25 | |||
Postřelmov | 9.31 | 9.32 | |||
Šumperk | 9.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia