Os 9001 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.55 | ||||
Praha-Vršovice | 5.59 | 6.00 | |||
Praha-Kačerov | 6.04 | 6.04 | |||
Praha-Krč | 6.06 | 6.07 | |||
Praha-Braník | 6.11 | 6.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 6.14 | 6.14 | ||
Praha-Komořany | x | 6.17 | 6.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 6.21 | 6.21 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 6.25 | 6.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 6.28 | 6.31 | |||
Skochovice | x | 6.33 | 6.33 | ||
Davle | 6.39 | 6.40 | |||
Petrov-Chlomek | x | 6.43 | 6.43 | ||
Petrov u Prahy | x | 6.46 | 6.46 | ||
Luka pod Medníkem | x | 6.51 | 6.51 | ||
Jílové u Prahy | 6.58 | 7.10 | |||
Kamenný Přívoz | x | 7.15 | 7.15 | ||
Prosečnice | x | 7.17 | 7.17 | ||
Krhanice | x | 7.22 | 7.22 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 7.26 | 7.26 | ||
Týnec nad Sázavou | 7.29 | 7.30 | |||
Pecerady | x | 7.33 | 7.33 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 7.38 | 7.38 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 7.42 | 7.42 | ||
Čerčany | 7.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci