Os 8851 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.15 | ||||
Srbsko | 17.19 | 17.20 | |||
Karlštejn | 17.23 | 17.23 | |||
Zadní Třebaň | 17.27 | 17.27 | |||
Řevnice | 17.30 | 17.31 | |||
Dobřichovice | 17.34 | 17.35 | |||
Všenory | 17.37 | 17.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.40 | 17.41 | |||
Černošice | 17.43 | 17.44 | |||
Praha-Radotín | 17.48 | 17.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 17.52 | 17.52 | |||
Praha-Smíchov | 17.58 | 17.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.06 | 18.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci