Os 8801 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 3.45 | ||||
Srbsko | 3.49 | 3.50 | |||
Karlštejn | 3.53 | 3.53 | |||
Zadní Třebaň | 3.57 | 3.57 | |||
Řevnice | 4.00 | 4.01 | |||
Dobřichovice | 4.04 | 4.05 | |||
Všenory | 4.07 | 4.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 4.10 | 4.11 | |||
Černošice | 4.13 | 4.14 | |||
Praha-Radotín | 4.18 | 4.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 4.22 | 4.22 | |||
Praha-Smíchov | 4.28 | 4.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 4.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci