Os 8718 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 17.10 | ||||
Nová Ves nad Lužnicí | 17.15 | 17.16 | |||
Dvory nad Lužnicí | x | 17.21 | 17.21 | ||
Hrdlořezy | x | 17.24 | 17.24 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 17.26 | 17.26 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 17.28 | 17.29 | |||
Majdalena | 17.34 | 17.35 | |||
Majdalena zastávka | x | 17.38 | 17.38 | ||
Třeboň lázně | x | 17.45 | 17.45 | ||
Třeboň | 17.48 | 17.49 | |||
Lužnice | x | 17.53 | 17.53 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 17.58 | 17.59 | |||
Frahelž | x | 18.02 | 18.02 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 18.06 | 18.06 | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster