Os 8558 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 17.28 | ||||
Velký Borek | x | 17.31 | 17.31 | ||
Mělnická Vrutice | x | 17.34 | 17.34 | ||
Hleďsebe | x | 17.40 | 17.40 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 17.42 | 17.42 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 17.45 | 17.45 | ||
Nebužely | x | 17.52 | 17.52 | ||
Živonín | x | 17.55 | 17.55 | ||
Kanina | x | 17.59 | 17.59 | ||
Mšeno | 18.05 | 18.15 | |||
Skramouš | x | 18.19 | 18.19 | ||
Vrátno | x | 18.23 | 18.23 | ||
Trnová | x | 18.27 | 18.27 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 18.30 | 18.30 | ||
Skalsko | x | 18.32 | 18.32 | ||
Katusice | 18.37 | 18.39 | |||
Líny | x | 18.43 | 18.43 | ||
Bukovno | x | 18.46 | 18.46 | ||
Mladá Boleslav město | 19.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci