Os 8519 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 13.25 | ||||
Ploužnice | x | 13.31 | 13.31 | ||
Kyje u Jičína | x | 13.34 | 13.34 | ||
Cidlina | x | 13.39 | 13.39 | ||
Kněžnice | x | 13.42 | 13.42 | ||
Libuň | 13.45 | 14.08 | |||
Hrdoňovice | x | 14.14 | 14.14 | ||
Mladějov v Čechách | 14.19 | 14.25 | |||
Malechovice | x | 14.30 | 14.30 | ||
Libošovice | x | 14.34 | 14.34 | ||
Sobotka | 14.38 | 14.39 | |||
Dolní Bousov | 14.45 | 14.47 | |||
Rohatsko | x | 14.50 | 14.50 | ||
Bechov | x | 14.53 | 14.53 | ||
Dlouhá Lhota | x | 14.58 | 14.58 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 15.02 | 15.02 | ||
Kolomuty | x | 15.05 | 15.05 | ||
Řepov | x | 15.08 | 15.08 | ||
Mladá Boleslav město | 15.12 | 15.13 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.20 | 15.27 | |||
Bukovno | x | 15.39 | 15.39 | ||
Líny | x | 15.42 | 15.42 | ||
Katusice | 15.45 | 15.47 | |||
Skalsko | x | 15.52 | 15.52 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 15.54 | 15.54 | ||
Trnová | x | 15.57 | 15.57 | ||
Vrátno | x | 16.02 | 16.02 | ||
Skramouš | x | 16.05 | 16.05 | ||
Mšeno | 16.09 | 16.11 | |||
Kanina | x | 16.17 | 16.17 | ||
Živonín | x | 16.21 | 16.21 | ||
Nebužely | x | 16.24 | 16.24 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 16.30 | 16.30 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 16.32 | 16.32 | ||
Hleďsebe | x | 16.35 | 16.35 | ||
Mělnická Vrutice | x | 16.40 | 16.40 | ||
Velký Borek | x | 16.44 | 16.44 | ||
Mělník | 16.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia