Os 8416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.08 | ||||
Nasavrky | x | 17.14 | 17.14 | ||
Balkova Lhota | 17.17 | 17.18 | |||
Meziříčí | x | 17.20 | 17.20 | ||
Padařov | x | 17.24 | 17.24 | ||
Božejovice | 17.27 | 17.28 | |||
Sepekov | 17.35 | 17.36 | |||
Milevsko | 17.40 | 17.41 | |||
Líšnice | x | 17.45 | 17.45 | ||
Branice | 17.48 | 17.49 | |||
Stehlovice | x | 17.51 | 17.51 | ||
Jetětice | x | 17.55 | 17.55 | ||
Červená nad Vltavou | 17.58 | 18.00 | |||
Vlastec | 18.06 | 18.06 | |||
Záhoří | 18.11 | 18.11 | |||
Vrcovice | x | 18.15 | 18.15 | ||
Písek město | 18.19 | 18.20 | |||
Písek | 18.25 | 18.26 | |||
Putim | 18.31 | 18.31 | |||
Ražice | 18.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci