Os 8377 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 22.11 | ||||
Mírovka | 22.15 | 22.15 | |||
Šlapanov | 22.20 | 22.21 | |||
Kamenná | 22.25 | 22.25 | |||
Dobronín | 22.29 | 22.30 | |||
Střítež u Jihlavy | 22.32 | 22.32 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 22.35 | 22.35 | |||
Jihlava | 22.40 | 22.41 | |||
Jihlava město | 22.44 | 22.44 | |||
Jihlava-Staré Hory | x | 22.46 | 22.46 | ||
Rantířov | 22.51 | 22.52 | |||
Dvorce | x | 22.55 | 22.55 | ||
Kostelec u Jihlavy | 23.00 | 23.01 | |||
Dolní Cerekev | x | 23.04 | 23.04 | ||
Batelov | 23.10 | 23.11 | |||
Švábov | x | 23.15 | 23.15 | ||
Horní Cerekev | 23.18 | 23.19 | |||
Hříběcí | x | 23.22 | 23.22 | ||
Nová Buková | x | 23.27 | 23.27 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 23.30 | 23.30 | |||
Zajíčkov | x | 23.34 | 23.34 | ||
Rynárec | x | 23.38 | 23.38 | ||
Pelhřimov | 23.42 | 23.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci