Os 8208 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.24 | ||||
České Budějovice severní zastávka | 14.26 | 14.26 | |||
Hrdějovice | 14.29 | 14.29 | |||
Hosín | 14.31 | 14.32 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 14.35 | 14.36 | |||
Chotýčany | 14.43 | 14.44 | |||
Ševětín | 14.48 | 14.49 | |||
Neplachov | 14.53 | 14.53 | |||
Dynín | 14.56 | 14.56 | |||
Horusice | 15.00 | 15.01 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 15.04 | 15.04 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15.08 | 15.10 | |||
Řípec-Dráchov | 15.13 | 15.13 | |||
Soběslav | 15.16 | 15.18 | |||
Roudná | 15.23 | 15.23 | |||
Doubí u Tábora | 15.26 | 15.26 | |||
Planá nad Lužnicí | 15.29 | 15.30 | |||
Sezimovo Ústí | 15.33 | 15.33 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 15.35 | 15.35 | |||
Tábor | 15.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster