R 793 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + AB349 + Bdtee276 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 16.47 | ||||
Ústí nad Labem-Střekov | 16.51 | 16.52 | |||
Litoměřice město | 17.10 | 17.12 | |||
Štětí | 17.29 | 17.29 | |||
Mělník | 17.38 | 17.39 | |||
Všetaty | 17.46 | 17.47 | |||
Stará Boleslav | 17.55 | 17.56 | |||
Lysá nad Labem | 18.05 | 18.06 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.16 | 18.18 | |||
Poděbrady | 18.23 | 18.24 | |||
Velký Osek | 18.31 | 18.32 | |||
Kolín | 18.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci