Os 7930 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 4.07 | ||||
Dobrá Voda u Březnice | x | 4.10 | 4.10 | ||
Myslín | x | 4.13 | 4.13 | ||
Mirovice | 4.16 | 4.17 | |||
Horní Nerestce | x | 4.20 | 4.20 | ||
Čimelice | x | 4.25 | 4.26 | ||
Smetanova Lhota | x | 4.30 | 4.30 | ||
Dolní Ostrovec | x | 4.34 | 4.34 | ||
Vráž u Písku | x | 4.38 | 4.38 | ||
Čížová | 4.45 | 4.45 | |||
Písek-Dobešice | x | 4.49 | 4.49 | ||
Písek zastávka | x | 4.52 | 4.52 | ||
Písek | 4.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci