R 792 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdtee276 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 9.15 | ||||
Velký Osek | 9.22 | 9.23 | |||
Poděbrady | 9.29 | 9.30 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 9.38 | 9.40 | |||
Lysá nad Labem | 9.50 | 9.52 | |||
Stará Boleslav | 9.59 | 9.59 | |||
Všetaty | 10.08 | 10.09 | |||
Mělník | 10.17 | 10.18 | |||
Štětí | 10.28 | 10.28 | |||
Litoměřice město | 10.44 | 10.45 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 11.03 | 11.04 | |||
Ústí nad Labem západ | 11.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök