Os 7823 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.14 | ||||
Plzeň-Doubravka | 20.18 | 20.19 | |||
Chrást u Plzně | 20.27 | 20.28 | |||
Dýšina-Horomyslice | 20.30 | 20.30 | |||
Ejpovice | 20.33 | 20.33 | |||
Klabava | 20.36 | 20.36 | |||
Rokycany | 20.39 | 20.41 | |||
Svojkovice | 20.45 | 20.46 | |||
Holoubkov | 20.49 | 20.49 | |||
Mýto | 20.52 | 20.52 | |||
Kařízek | 20.55 | 20.55 | |||
Kařez | 20.58 | 20.58 | |||
Cerhovice | 21.02 | 21.03 | |||
Hořovice | 21.07 | 21.08 | |||
Praskolesy | 21.11 | 21.12 | |||
Stašov | 21.14 | 21.15 | |||
Zdice | 21.18 | 21.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 21.21 | 21.21 | |||
Králův Dvůr | 21.23 | 21.24 | |||
Beroun | 21.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci