Os 7547 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 10.45 | ||||
Železná Ruda centrum | 10.49 | 10.49 | |||
Železná Ruda město | 10.51 | 10.53 | |||
Špičák | 10.57 | 10.59 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 11.04 | 11.05 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 11.11 | 11.12 | |||
Zelená Lhota | 11.19 | 11.20 | |||
Dešenice | 11.27 | 11.28 | |||
Nýrsko | 11.32 | 11.34 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 11.37 | 11.37 | |||
Janovice nad Úhlavou | 11.43 | 11.44 | |||
Bezděkov u Klatov | 11.48 | 11.49 | |||
Klatovy | 11.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy