Os 7514 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.11 | ||||
Plzeň zastávka | 10.13 | 10.14 | |||
Plzeň-Doudlevce | 10.17 | 10.17 | |||
Dobřany | 10.28 | 10.29 | |||
Chlumčany u Dobřan | 10.33 | 10.35 | |||
Přeštice-Zastávka | 10.38 | 10.38 | |||
Přeštice | 10.42 | 10.43 | |||
Lužany | 10.46 | 10.46 | |||
Borovy | 10.48 | 10.49 | |||
Červené Poříčí | 10.53 | 10.53 | |||
Švihov u Klatov | 10.56 | 10.58 | |||
Dehtín | 11.02 | 11.02 | |||
Točník | 11.06 | 11.06 | |||
Klatovy | 11.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci