Os 7423 | |
Řazení vlaku: 3x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 17.39 | ||||
Milavče | 17.45 | 17.46 | |||
Blížejov | 17.50 | 17.51 | |||
Osvračín | 17.54 | 17.55 | |||
Staňkov | 17.59 | 18.00 | |||
Dolní Kamenice | 18.05 | 18.05 | |||
Holýšov | 18.07 | 18.08 | |||
Hradec u Stoda | 18.12 | 18.13 | |||
Stod | 18.15 | 18.16 | |||
Chotěšov u Stoda | 18.19 | 18.20 | |||
Zbůch | 18.23 | 18.24 | |||
Nýřany | 18.28 | 18.29 | |||
Tlučná | 18.32 | 18.33 | |||
Vejprnice | 18.36 | 18.37 | |||
Plzeň-Skvrňany | 18.41 | 18.42 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.44 | 18.45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci