Os 7419 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 15.31 | ||||
Milavče | 15.41 | 15.42 | |||
Blížejov | 15.46 | 15.47 | |||
Osvračín | 15.50 | 15.51 | |||
Staňkov | 15.55 | 15.58 | |||
Dolní Kamenice | 16.03 | 16.03 | |||
Holýšov | 16.06 | 16.07 | |||
Hradec u Stoda | 16.11 | 16.12 | |||
Stod | 16.14 | 16.15 | |||
Chotěšov u Stoda | 16.19 | 16.19 | |||
Zbůch | 16.23 | 16.23 | |||
Nýřany | 16.28 | 16.29 | |||
Tlučná | 16.32 | 16.33 | |||
Vejprnice | 16.36 | 16.37 | |||
Plzeň-Skvrňany | 16.41 | 16.42 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.44 | 16.45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster