Vlak 7167 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 11.46 | ||||
Dolní Libchavy | 11.50 | 11.50 | |||
Černovír | 11.53 | 11.53 | |||
Lanšperk | 11.56 | 11.56 | |||
Hnátnice | 11.59 | 11.59 | |||
Dolní Dobrouč | 12.02 | 12.02 | |||
Letohrad | 12.06 |
jede v , (6) a 24.XII., 5.VII., 28.X., nejede 26.XII., 2.I., 29.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia