Os 7009 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 13.21 | ||||
Tršnice | 13.26 | 13.26 | |||
Nebanice | x | 13.31 | 13.31 | ||
Kynšperk nad Ohří | 13.34 | 13.35 | |||
Dasnice | 13.40 | 13.41 | |||
Hlavno | x | 13.45 | 13.45 | ||
Citice | 13.47 | 13.47 | |||
Sokolov | 13.50 | 13.51 | |||
Královské Poříčí | x | 13.54 | 13.54 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 13.59 | 14.00 | |||
Chodov | 14.04 | 14.05 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 14.11 | 14.11 | ||
Karlovy Vary | 14.16 | 14.22 | |||
Dalovice | 14.25 | 14.25 | |||
Hájek | 14.30 | 14.30 | |||
Ostrov nad Ohří | 14.37 | 14.37 | |||
Vojkovice nad Ohří | 14.43 | 14.43 | |||
Stráž nad Ohří | 14.49 | 14.49 | |||
Boč | x | 14.53 | 14.53 | ||
Perštejn | 14.56 | 14.57 | |||
Kotvina | x | 15.01 | 15.01 | ||
Klášterec nad Ohří | 15.05 | 15.06 | |||
Kadaň-Prunéřov | 15.12 | 15.13 | |||
Málkov | x | 15.19 | 15.19 | ||
Chomutov | 15.24 | 15.25 | |||
Odb Chomutov město | 15.28 | 15.28 | |||
Jirkov zastávka | x | 15.32 | 15.32 | ||
Most | 15.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster