Os 6955 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.00 | ||||
Dolní Zálezly | 21.07 | 21.07 | |||
Prackovice nad Labem | 21.10 | 21.10 | |||
Litochovice nad Labem | 21.13 | 21.13 | |||
Malé Žernoseky | 21.15 | 21.15 | |||
Lovosice město | 21.18 | 21.18 | |||
Lovosice | 21.21 | 21.22 | |||
Bohušovice nad Ohří | 21.28 | 21.29 | |||
Hrdly | 21.31 | 21.31 | |||
Roudnice nad Labem | 21.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster