Os 6952 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 20.05 | ||||
Hrobce | 20.08 | 20.08 | |||
Oleško | 20.11 | 20.11 | |||
Hrdly | 20.13 | 20.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.16 | 20.21 | |||
Nové Kopisty | 20.23 | 20.23 | |||
Lukavec | 20.25 | 20.25 | |||
Lovosice | 20.29 | 20.31 | |||
Lovosice město | 20.34 | 20.34 | |||
Malé Žernoseky | 20.36 | 20.36 | |||
Litochovice nad Labem | 20.39 | 20.39 | |||
Prackovice nad Labem | 20.42 | 20.42 | |||
Dolní Zálezly | 20.45 | 20.45 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster