Os 6941 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.29 | ||||
Dolní Zálezly | 5.36 | 5.36 | |||
Prackovice nad Labem | 5.39 | 5.40 | |||
Litochovice nad Labem | 5.42 | 5.42 | |||
Malé Žernoseky | 5.45 | 5.45 | |||
Lovosice město | 5.47 | 5.48 | |||
Lovosice | 5.51 | 5.52 | |||
Bohušovice nad Ohří | 5.58 | 5.58 | |||
Hrdly | 6.00 | 6.01 | |||
Hrobce | 6.05 | 6.05 | |||
Roudnice nad Labem | 6.09 | 6.10 | |||
Hněvice | 6.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster