R 691 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.39 | 19.41 | |||
Lovosice | 19.57 | 19.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.04 | 20.05 | |||
Roudnice nad Labem | 20.12 | 20.13 | |||
Hněvice | 20.19 | 20.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 20.37 | 20.38 | |||
Praha-Podbaba | 20.54 | 20.55 | |||
Praha-Holešovice | 20.58 | 20.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.08 | 21.18 | |||
Praha-Vršovice | 21.22 | 21.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy