Os 6882 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.07 | ||||
Proboštov | x | 4.21 | 4.21 | ||
Teplice v Čechách | 4.23 | 4.24 | |||
Řetenice | 4.26 | 4.27 | |||
Oldřichov u Duchcova | 4.30 | 4.30 | |||
Duchcov | x | 4.33 | 4.34 | ||
Želénky | x | 4.36 | 4.36 | ||
Chotějovice | x | 4.39 | 4.40 | ||
Bílina | 4.42 | 4.43 | |||
Bílina kyselka | x | 4.46 | 4.46 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 4.50 | 4.50 | ||
Most | 4.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci