R 685 „Petr Ginz“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.39 | 13.41 | |||
Lovosice | 13.57 | 13.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 14.04 | 14.05 | |||
Roudnice nad Labem | 14.12 | 14.13 | |||
Hněvice | 14.19 | 14.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.37 | 14.38 | |||
Praha-Podbaba | 14.54 | 14.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 15.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia