Os 6837 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 18.02 | ||||
Želenice nad Bílinou | x | 18.06 | 18.07 | ||
Bílina kyselka | x | 18.10 | 18.11 | ||
Bílina | 18.13 | 18.14 | |||
Chotějovice | x | 18.16 | 18.17 | ||
Želénky | x | 18.19 | 18.20 | ||
Duchcov | x | 18.22 | 18.23 | ||
Oldřichov u Duchcova | 18.26 | 18.27 | |||
Řetenice | 18.30 | 18.31 | |||
Teplice v Čechách | 18.34 | 18.35 | |||
Proboštov | x | 18.37 | 18.37 | ||
Bohosudov | 18.40 | 18.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 18.54 | 18.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.57 | 18.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 19.01 | 19.01 | |||
Neštěmice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Mojžíř | x | 19.05 | 19.05 | ||
Neštědice | x | 19.07 | 19.07 | ||
Povrly | 19.09 | 19.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 19.13 | 19.13 | ||
Dobkovice | x | 19.16 | 19.16 | ||
Choratice | x | 19.17 | 19.17 | ||
Vilsnice | x | 19.20 | 19.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci