Os 6835 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.02 | ||||
Želenice nad Bílinou | x | 16.06 | 16.07 | ||
Bílina kyselka | x | 16.10 | 16.11 | ||
Bílina | 16.13 | 16.14 | |||
Chotějovice | x | 16.16 | 16.17 | ||
Želénky | x | 16.19 | 16.20 | ||
Duchcov | x | 16.22 | 16.23 | ||
Oldřichov u Duchcova | 16.26 | 16.27 | |||
Řetenice | 16.30 | 16.31 | |||
Teplice v Čechách | 16.34 | 16.35 | |||
Proboštov | x | 16.37 | 16.37 | ||
Bohosudov | 16.40 | 16.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 16.54 | 16.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.57 | 16.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 17.01 | 17.01 | |||
Neštěmice | x | 17.03 | 17.03 | ||
Mojžíř | x | 17.05 | 17.05 | ||
Neštědice | x | 17.07 | 17.07 | ||
Povrly | 17.09 | 17.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 17.13 | 17.13 | ||
Dobkovice | x | 17.16 | 17.16 | ||
Choratice | x | 17.17 | 17.17 | ||
Vilsnice | x | 17.20 | 17.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia